Proč stavět s námi?


Kdo chce stavět, většinou řeší zda si pořídí starší dům k rekonstrukci a nebo si postaví novostavbu. Starší domy mohou ukrývat nepříjemná tajemství, která mohou celou stavbu zdržet, prodražit a nebo dokonce zcela znemožnit. Navíc v případě nutnosti budete muset provádět bourací práce a odrážet suť, a k tomu potřebujete souhlas stavebního úřadu. Proto je dobré is opravy staršího domu pořádně rozmyslet. Nic takového vás totiž u stavby novostavby nečeká.

nový bungalov

Určitě jste si všimli, že médii proběhla nejedna zpráva o tom, že nějaká firma vybrala peníze od klientů a už se nikdy neukázala. Toho se u nás bát nemusíte. Zakládáme si na tom že jsme spolehlivá a vyhledávaná firma, a rozhodně nechceme o tento status přijít. Nikdy nedávejte firmám peníze předem, pokud je někdo chce a navíc bez dokladu, je to první varovný signál.

My stavíme zděné rodinné domy na klíč bungalovy https://www.enerdomy.cz/zdene-domy-technologie, které jsou v současnosti snad nejvíce populárním typem domu. Většina lidí chce mít přízemní dům, což bungalovy většinou splňují. Stavíme z porobetonu, a pokud byste chtěli dřevostavbu, jakýkoliv náš typový projekt vám rádi postavíme i v této variantě. Naše domy jsou kompletně připravené k předání v termínu, a vy si můžete sami na stavbu chodit kontrolovat, jak nám jde práce od ruky.

stavba domu

Když budete v obraze, můžete si zařídit zavčas kuchyňskou linku, kterou běžně nedodáváme, protože jde o individuální věc a každý klient ji chce mít podle sebe. Jinak dodáváme kompletně hotové domy, kde najdete i tepelné čerpadlo a solární panely. Díky tomu jsou všechny naše domy nízkoenergetické, což v dnešní předražené době určitě oceníte.

A jaké jsou ceny?
Pokud by vám stačil základní domek, cena začíná na třech milionech korun, což je dnes opravdu velmi nízká cena. Podívejte se na naše projekty a nechte si postavit novostavbu na klíč. Příští rok už můžete být ve svém.