A co rezervační systém pro vaše fitko?


Společnost fitness-rezervace.cz nabízí rezervaci pro fitka. A nejen pro fitka. Pro majitele různých tělocvičen, sportovních kurzů, sportovních center a veškerá další sportoviště. Klidně třeba i sqash. Také i na kurzy spinningu, jógy, bosu, port de brass, piloxingu, jukari fit tu flay, chi- toningu… Zkrátka, kde je dobré si udělat rezervaci. Jste fitness, sportovní centrum, provozujete nějaké lekce tance, jógy spinningu a další? Vlastníte squash centrum? Určitě rezervační systém využijete a pomůže vám. Váš klient přes rezervační systém si může udělat rezervaci na vaše lekce, do vašeho fitka či sportovního centra. Může si udělat rezervaci do fitka na vašeho osobního trenéra. Akceptujete Multisport karty?

žena s činkou

Multisport karta a rezervační systém mají vzájemné propojení, takže ani zde nenastane jakýkoli sebemenší problém. Nabízíte slevové kódy? Můžete si je vytvořit i v aplikaci přes fitness – rezervace. Klient pak může mít slevu na nějakou lekci, nebo může mít slevu na permanentku… Záleží jen na vás. Může mít třeba i slevu na první vstup. Anebo třeba možnost slevy na měsíční permanentku, pokud k vám přivede například pět lidí, kteří začnou u vás cvičit. Fantazie je nekonečná, nemyslíte? Přes tento rezervační systém můžete vytvořit miliony různých členství, permanentek, přes rezervační systém si klient danou permanentku či vstupenku může i zaplatit. Peníze vám přijdou přímo na vámi zadaný účet.

sport

A pokud budete mít účet u FIO banky, nebudete muset řešit jakékoli poplatky. Společnost rezervace-fitness nabízí více dalších funkcí, více se dozvíte na stránkách www.fitness-rezervace.cz. A to není vše! Je doba, kde se žije hodně online. Můžete například přes rezervační systém vysílat živě, nahrát videa, nahrát některé lekce či sportovní kurzy. Rezervační systém je zcela propojen právě s danou bankou. A účtenky? Přes rezervační systém dostane klient a vy také účtenku. Zaujala vás aplikace? Zavolejte/napište. Společnost se s vámi spojí. Společně vyřešíte aplikaci a možnosti. Aplikaci pro vás připraví. Sami anebo společně s firmou nastavíte aplikaci a je to. Klienti se mohou rezervovat.