Jak spasit podnikání


Když si někdo zakládá svoji firmu, má samozřejmě určitá očekávání. Žije v naději, že tu bude dosahovat určitých úspěchů a že bude prospěšný ostatním a samozřejmě i sobě, svojí peněžence. Zkrátka a dobře se předpokládá, že bude firma, která vzniká, vydělávat, že bude svému majiteli a jeho zaměstnancům dobrým zdrojem příjmů.

cizí peníze

Jenže jaké je potom jenom rozčarování, když k tomu nedojde! Když se firma zrodí, ale její ziskovost je nedostatečná, pokud je tedy vůbec nějaká! To člověka skutečně zklame. A to bez ohledu na to, co je příčinou takových podnikatelských nezdarů. Protože když firma není dost zisková, není vlastně k ničemu dobrá. A všechno, co se tu udělalo, přišlo nazmar.

Ale taková firma už přece jenom svého majitele stála hodně úsilí. A také peněz. A tak to s ní pochopitelně jenom tak nevzdá. Ani při počátečních problémech, ani při potížích, které mohou vyvstat kdykoliv později. A když tak není firma v nějaké době dost výnosná a není schopna financovat svůj chod a život svého majitele, využívají se obvykle podnikatelské půjčky, aby se tyto potíže překonaly. Podnikatelé prostě oslovují finanční ústavy a doufají, že od nich dostanou na nějakou dobu k dispozici další peníze, aby se s nepřízní osudu dokázali vypořádat.

cizí peníze

Ale v mnoha případech se podnikatelé vytoužené půjčky nedočkají. Vymstí se jim jak právě nízké příjmy, které zrovna mají, tak třeba i prohřešky z minula zaznamenané v registrech dlužníků, vadí i exekuce a podobně. S takovými nedostatky nelze bankovní podnikatelskou půjčku očekávat. Ale kdo ví, jak to chodí, se nakonec přece jenom pomoci dočká. Když přijde na řadu americká hypotéka bez registru, ukáže se, že právě tu mohou dostat i ti, o něž žádná jiná finanční instituce nejeví zájem. Díky zástavě nemovitosti se tu totiž žadatelé neprověřují zase až tak přísně a tím pádem peníze pro své podniky k dispozici dostanou. A nic není ztraceno.

Můžeme si půjčit


Asi jste již několikrát přemýšleli nad půjčkou. Asi jste již vícekrát počítali, zda by vám to vyšlo na plátky. Vyšlo, ale to by většina mzdy nesměla mizet v nenávratnu. Jen jedna třetina jde nahoru pánům nenažraným, aby si mohli opět zvednout mzdy a snížit ceny obědů v kantýně. Další části platu jdou na nájem, elektřinu, školku a já nevím na co ještě. Moc vám toho nezbude co? Nu, to se nedá nic dělat. Na půjčku s tím nedosáhnete. Jistě víte, že se v bance musí hlásit naprosto všechna pravidelná vydání. Takže pokud se domníváte, že zamlčením mobilu na splátky na banku vyzrajete jste na dost velkém omylu. Vy sami si musíte uvědomit, že splácet mobil a hypotéku prostě nedáte.

svazek bankovek

A až se na to přijde, totiž na to, že jste onu půjčku neuvedli, tak se to může klasifikovat jako podvod a vy klidně můžete jít dýchat károvaný vzduch. A vůbec nepřemýšlejte nad tím, zda by to tam nebylo lepší. A mimochodem by ten zatajený mobil asi banka přišla, protože nahlíží do registrů, kde je vaše půjčka uvedena i s vašimi údaji. Nu, v každém případě je nutno si uvědomit, že banka vám to nakonec spočítá tak, že nedostanete nic, protože se jim nelíbí ten příjem, a navíc jste se nevešli do tabulek. Takže na shledanou za dvacet roků.

dolarovky

Na tomto světě kulatém však peníze nepůjčují pouze banky. Jsou zde také jiné instituce. A u nich existuje produkt, který se nazývá hypotéka bez dokládání příjmů. A je vysoce pravděpodobné, že zde vám vaše žádost projde velmi hladce a peníze vám půjčeny budou. Stačí vám, když si smluvíte nižší splátky na delší dobu a máte to v kapse. Jen se nebát.

A jak se k této společnosti dostanete? Naprosto jednoduchým způsobem. Jen si pěkně klikněte na odkaz, který vidíte o něco výše v článku. Je psán modrým textem, to, aby pěkně křičel a vy jste jej nemohli přehlédnout. Nu a tímto klikem se přenesete k dalším informacím.

Perfektní hypotéka


V poslední době jsou velice oblíbené hypotéky, a to hlavně u mladých lidí. U mladých ročníků. Já se tomu ani nedivím, protože i my s přítelem, kdy nám ještě nebylo ani čtyřicet let, tak už také oba dva přemýšlíme o hypotéce. Chceme opravdu stoprocentní hypotéku vůbec, ale nevím, jak na to. Já jsem vlastně v životě neměla ani žádnou malou půjčku a partner říkal, že taky neměl ani půjčku, ani úvěr, že prý neměl dokonce ani auto na leasing. Takže jsem si řekla, že pro nás to bude asi opravdu hodně složité.

Nebojíte se hypotéky?

Nakonec jsem si řekla, že by nebylo od věci, kdybychom si třeba k sobě vzali nějakého bankovního nebo finančního poradce, protože takhle alespoň budeme mít jistotu, co pro nás bude nejvhodnější a kde seženeme opravdu nejlepší 100% hypotéku. Když jsme si potom dali sraz s naším bankovním poradcem přímo v bance na přepážce, tak jsme s partnerem byli docela hodně nervózní. Vůbec jsme nevěděli, jak takovýto rozhovor o hypotéce probíhá a co to vlastně je. Nakonec jsme se dozvěděli, že existuje opravdu mnoho typů a druhů hypotéky, jako například americká hypotéka bez registru anebo neúčelová hypotéka a nebo hypotéka na dům či na chalupu a tak podobně.

Každý chce vlastní bydlení.

My jsme chtěli jenom malý byt o velikosti dva plus jedna, tak jsme chtěli nějakou neúčelovou hypotéku, která bude opravdu stoprocentní. Náš finanční poradce nám řekl, že nemáme nikam spěchat, že kolikrát se finanční trh mění tak rychle, že to skoro ani nikdo nepostřehne, proto jsem byla moc ráda, když mi bankovní poradce také řekl, že nejlepší by bylo, kdybychom třeba počkali ještě dva měsíce a že uvidíme, kdy pro nás hypotéka bude opravdu nejlepší. Myslím si, že pro nás bude hypotéka opravdu nejlepším řešením, protože oba dva s partnerem nemáme našetřených tolik peněz, abychom si mohli koupit za hotové nějaký malý byt. Možná by to bylo tak na půlku garsonky a tohle mi vůbec nechceme.

Není půjčka jako půjčka


Lidé potřebují ke spokojenému životu pochopitelně dost peněz. Jenom za ty se dá sehnat to, co potřebujeme, a kdo je tedy má, ten se má. Zatímco lidé, kteří nemají z jakéhokoliv důvodu peněz dostatek, do jisté míry strádají, protože si nemohou dovolit všechno, oč jim jde. A když lidé chtějí víc peněz, než kolik si jich právě dokázali zajistit svojí výdělečnou činností? Když třeba chtějí vložit nemalou částku do nějaké nemovitosti nebo jiného hodně drahého projektu? Pak se to dá řešit pochopitelně i půjčkou.

finanční problémy

Ale nemyslete si, že když potřebujete peníze, dojdete si pro půjčku do banky a tam vám hned vyhoví k vaší naprosté spokojenosti. Kdyby to tak totiž fungovalo, kdo ví, zda by nám dodnes ještě vůbec nějaká banka zbyla. Půjčky by si braly kromě solidních lidí i nejrůznější pochybné existence, které umí jenom utrácet, často by se nesplácelo a banky by tudíž krachovaly. A to jejich majitelé nehodlají dopustit. A tak se v bankách žadatelé bez výjimky přísně prověřují.

A k čemu to vede? Pochopitelně ke známé skutečnosti, že lidé někdy o půjčku v bance zažádají, ale vzhledem k výši svých příjmů a kvůli záznamům v registrech dlužníků ji nedostanou. A mají smůlu.

muž s penězi

Ale když jsou tito skutečně připraveni zodpovědně splácet, neměli by se takovým neúspěchem nechat odradit. Nejen banky u nás půjčují peníze, a když to nevyjde tam, vyjde to snad někde jinde. Třeba u nebankovní společnosti.

Nebankovní společností je totiž nabízena i nejlevnější americká hypotéka https://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/, a jestli někde uspějí majitelé nemovitostí, pak je to právě tady. Protože za takovou nebankovní hypotéku se ručí právě zástavou nemovitosti, jejímž prodejem by se případně uhradila nesplacená půjčená částka. A díky tomu si tady přijde na své kdekdo. Včetně těch, jimž banky nevycházejí se svými přísnými pravidly vstříc.

Hypotéka na bydlení


Také přemýšlíte nad tím, že si pořídíte nějaké bydlení, jako například vlastní byt anebo dům? Já si vzpomínám, když jeden můj kamarád řekl, že půjde bydlet do Prahy a že si tam vezme hypotéku na menší byt. Říkala jsem si, že to bude pěkně drahé, a když jsem se potom kamaráda ptala, kde on si koupil svůj vysněný byt na hypotéku, tak on mi řekl, že je to veliký dům novostavba, kde je patnáct bytů. Musela jsem si říkat, že to muselo stát opravdu hodně peněz a on mi řekl, že to stálo skoro osmnáct milionů. Sice tam má zase čtyři místnosti a velikou kuchyň a dvě koupelny, ale stejně to je takové hodně drahé, ale zase ta terasa, tak je opravdu perfektní.

Krásný nový dům.

A když jsem se ho ptala, jak to financoval, tak on řekl, že si na to vzal americkou nebankovní hypotéku Nebankovnihypoteka. Stejně jsem nad tím žasla. Je to opravdu perfektní, že banka půjčí tolik milionů korun jednomu člověku, protože on je sám a není vůbec zadaný ani ženatý, takže je to docela takový snad risk pro tu banku. Myslím si, že asi ne, protože můj kamarád má opravdu vysoký plat, je na vysoké pozici, takže asi banka by mu nedala peníze jenom tak, kdyby neměli jistotu, že on to bude splácet. A pokud i vy hledáte nějakou kvalitní hypotéku, tak podle mého názoru americká nebankovní hypotéka může být opravdu skvělou volbu, a to pro všechny.

Máte zkušenosti s půjčkami?

Samozřejmě, že si nemusíte brát ihned nějaké miliony. Můžete si třeba jenom tři nebo čtyři miliony korun. Samozřejmě, že to bude také záviset na tom, kolik vy si vyděláváte peněz a jestli ještě třeba něco splácíte anebo ještě jestli vlastníte nějaké nemovitosti ve vašem vlastnictví. Já sama s partnerem si říkáme, že kdybychom někdy v budoucnu chtěli si pořídit nějaký menší. O velikosti dva plus jedna, tak jsme si řekli, že si také vyzkoušíme vzít americkou nebankovní hypotéku. Protože náš kamarád nám právě tuto americkou nebankovní hypotéku doporučuje, že prý je opravdu kvalitní a dá se domluvit na splátkách.