Pálí vás oči a lékař nemůže odhalit příčinu? Víme, čím to může být!


Je docela možné, že příčina je zcela triviální a lze problémy rychle odbourat. Zkuste se zamyslet nad průběhem vašich běžných večerů. Je totiž normální, že většina z nás má radost, že má chvíli pro sebe, úspěšně splnil všechny povinnosti a může se věnovat také chvíli sám sobě. Většina z nás zasedne večer k televizi, počítači, tabletu nebo telefonu. Sleduje pořady, hraje hry, píše na sociální sítě a při tom mají všichni společné zírání do obrazovky, monitoru nebo display.

brýle

Víte ovšem, že vyzařuje modré světlo? Je to typ světelných paprsků, které nejsou v pro nás ve večerních hodinách přirozené. Dráždí oči, napomáhají nespavosti a mají celou další škálu nepříznivých účinků. Každovečerní sledování našich počítačových monitorů nebo telefonů škodí tak, až se všechny problémy mohou naakumulovat a dráždí oči, které slzí, pálí a jsou zarudlé. Nedostatečné vyspání, které je způsobené poruchou usínání z působení tohoto modrého světla se podepíše na celkové únavě a vyčerpanosti. Všechny tyto účinky škodlivého vyzařování běžně doprovázejí bolesti hlavy.

brýle

Pokud se obrátíte na lékaře, jsou v pasti. Laboratorní výsledky nemohou vykázat nějaký průběh onemocnění a lékař bude kroutit hlavou nad vašimi problémy. Jejich příčina může být ovšem zcela jednoduchá a problémy půjde rychle odstranit. Pokud jsou vaše strasti opravdu způsobené škodlivým vyzařováním, pak se těmto paprskům modrého světla můžete účinně bránit speciálními brýlemi. Pokud ochráníte oči, nebudou ani pálit a slzet, nebudou rudé, přestane vás bolet hlava a zmizí problémy s usínáním.

Brýle proti modrému světlu jsou určené doslova pro každého, ať už nosí brýle dioptrické či nikoliv. Jsou elegantní a slušivé a každý si vybere model, který bude přesně podle jeho gusta. Stačí vybrat některý ze slušivých modelů a objednat přes internet. Vaše zdraví za to stojí.