Problémy s erekcí souvisí se stresem


Vstavač vojenský je bylinka, kterou kdysi před staletími využívaly babky kořenářky jako afrodiziakum. Obsahuje látky, pro něž byl také oblíben na Blízkém východě ve formě nápojů, přidával se jako koření do čajové směsi s mlékem, známé pod názvem Sahlep. Jenže vstavač není to pravé řešení https://www.erectmax.cz/blog/vstavac-neni-to-prave-reseni/ na problémy v sexuální oblasti, zejména pro uvadající erekci a nechuť na milování, zde bývá hlavním viníkem stres, a k tomu bychom si mohli říci alespoň pár slov.

muž a žena

Stres nabývá v současné době chronické podoby, a to je opravdový průšvih. Nadměrným vylučováním stresových hormonů do krevního oběhu z kůry nadledvinek dochází k adrenální únavě a mimo jiné i k utlumení tvorby testosteronu. Lidský (mužský) organismus se v tomto případě dostává do zvláštního režimu – přestává fungovat přirozená tělesná detoxikace a buněčná regenerace a člověk velmi rychle stárne. To má za následek brzký příchod civilizačních chorob, takže nejen, že jsou muži středního věku neschopni sexu, ale zároveň se začínají chovat jako velmi staří senioři.

partneři u moře

Tomuto fenoménu je zapotřebí učinit přítrž, protože se tím v podstatě lidé připravují k pomalé sebevraždě. Možná to zní trochu nadsazeně, ale stres je dnes nejhorším nepřítelem lidstva na této planetě.

Jak se stresu zbavit je relativně snadné, prostě se stresovým faktorům budete vyhýbat, ale ne vždy to jde tak jednoduše, a navíc stres vám bere energii a vyvolává závažné hormonální změny. A právě proto tu máme na pomoc kamarády vskutku nevídané – adaptogenní bylinky, kam patří například Ženšen, Ashwagandha nebo Maca peruánská. Adaptogeny se postarají o hormonální rovnováhu a současně poskytnou buňkám potřebnou výživu, tím pádem na rozdíl od Viagry a jejích generik působí na primární příčinu a snaží se na ni také upozornit. Adaptogeny jsou opravdovým léčebným přírodním prostředkem bez vedlejších účinků s prokazatelnými výsledky.