Romantičtí muži


Já si myslím, že já v okolí mám samé muže, kteří snad ztratili cit pro romantiku, protože absolutnÄ› si nedokáže vysvÄ›tlit, proÄ pánové pÅ™estali dávat svým ženám kvÄ›tiny a nebo tÅ™eba také na schůzkách se lépe poznat. Já si vzpomínám, jak tÅ™eba my můj dÄ›deÄek říkal, že kdykoliv mÄ›l s mou babiÄkou schůzku, tak vždycky donesl kytku. Prý se to úplnÄ› hodilo. Bylo to takové gentlemanské. Proto jsem si Å™ekla, že opravdu Å¡koda, že dneska už se to nedÄ›je. Co ti pánové vůbec dÄ›lají?

Květiny miluji.

Vždycky, když pÅ™ijdou tÅ™eba na nÄ›jaké rande, tak si ihned sednou a myslí si, že jsou páni tvorstva nebo mistÅ™i svÄ›ta. NÄ›kdy mi to opravdu hodnÄ› mrzí. SamozÅ™ejmÄ›, že jsou také nÄ›kdy výjimky, protože kolikrát také slýchám, že nÄ›které ženy si úplnÄ› chválí, že jejich partneÅ™i jsou úplní gentlemani, že opravdu dokáží zastat mnoho práce. Tohle se mi taky opravdu hodnÄ› líbí. Já kdybych mÄ›la už dlouholetý vztah, což zatím nemám, tak bych také chtÄ›la, aby muž také umÄ›l zastat ženské práce, aby se muž nebál vzít do rukou tÅ™eba vysavaÄ a nebo také aby umyl nádobí a nebo také povÄ›sil prádlo. VždyÅ¥ jsme v jednadvacátém století.

Já jsem hodně romantická.

A už i muži dělají takové věci, které dříve dělali jenom ženy. Například mě zase nebaví vůbec vařit, takže bych byla ráda, kdybych si třeba někdy v budoucnu našla muže, kterého baví právě vařit. Na druhou stranu, ale zase moc ráda uklízím. A hlavně také ráda uklízím kvůli tomu, že je to vlastně taková malá posilovna, když třeba uklízím dvě hodiny denně, tak je to vlastně, jako kdybych byla hodinu intenzivně v posilovně. Tohle mě baví a rozhodně bych nechtěla, aby muž uklízel u mě domácnost, protože já právě úklid beru jako posilovnu. Myslím si, že takových mužů je opravdu hodně, kterým by tohle vyhovovalo. Jenom ještě musím najít toho pravého, ale aby byl také trošku romantik. Protože romantiku mám opravdu hodně ráda a květiny také.