Užijte si volnost bez podprsenky


Povšimli jste si, jak se nám nenápadně do života vkrádá nepohodlí a diskomfort, ačkoli jsme doslova obklopeni mnoha technickými výdobytky moderní doby? Jedním z příkladů je barevné pojetí různého spotřebního zboží včetně nábytku, koberců a bytových doplňků, kde převládá šedá, černá a tmavé odstíny hnědé, zelené či modré, a jakoby se pastelové barvy kamsi vytratily. Přitom tmavé barvy a šedá s černou jsou jednou z příčin depresí a úzkostí, a někdy dokonce i agresivity. Toto má také obrovský vliv i na děti, přitom je mnohé maminky vozí v černých kočárcích.

růžová podprsenka

Dalším problémem je příliš těsné oblečení. Přitom je pro člověka naopak přirozený oděv volný, aby se v něm cítil pohodlně a vzdušně, navíc volné oblečení prostřednictvím vzduchového polštáře mezi pokožkou a textilií přispívá jakožto izolační vrstva k optimalizaci vnímání chladnějšího nebo teplejšího prostředí. Kdo si tedy oblékne těsné přiléhavé džíny, budou jej (třeba jen lehce) škrtit a dusit (skrze vnímání nervovými vlákny na pokožce) a v létě v nich bude horko a v zimě zima.

žena v podprsence

V podobném stylu nepohodlí a zbytečných životních traumat postupujeme i při nošení podprsenek. Tento nepřirozený korzet nejen, že je těsný, což nevnímáme zrovna s nadšením, ale zároveň nahrazuje podpírání prsů svalovou tkáň na hrudním koši. Díky tomu je poprsí povadlé a nevzhledné.

Zahoďte podprsenku, vždyť to ani řada moudrých lékařů nedoporučuje, a dovolte vašemu hrudníku udržet poprsí tak, jak by to mělo být – přirozeným způsobem pomocí svalstva, které ostatně na těle nemáte náhodou. Až se obléknete do halenky, trička či šatů, postačí pouze zakrýt střed ňader nálepkami na bradavky https://www.lifties.cz/doplnky/, abyste nedávaly mužům příležitost obdivovat veřejně vaše tělesné vnady. Jakmile se totiž skryjí bradavky, tvar poprsí, ať už je sevřené podprsenkou nebo ne, nemá tak zásadní vliv na mužské chování ve smyslu sexuální touhy.