Pronajmout si party stan můžete i na svatbu


Zařizujete svatbu v rodině a prozatím ještě nemáte stále jasno v tom, v jakém termínu ji uskutečníte, a jakým způsobem váš slavnostní den vlastně proběhne? Možností je v tomto směru celá řada, a tak se vyplatí sepsat si ty reálné na papír a dopisovat si k nim jednotlivá plus a mínus, co vás napadnou. Papír vám pak poslouží jako hodnotící a rozhodovací prostředník.

svatební kytice

Už teď bychom vám ovšem rádi naznačili, že svatba v exteriérech bývá výhodnější, a to v mnoha směrech. Proč ji pojmout tímto způsobem, a ne jinak?

Neposedné děti – ohlídat děti na svatbě bývá někdy nadlidský úkol. Znáte to, děti musí být aktivní, všude pobíhají, skotačí a jen tak se nezastaví. A v interiérech, v domácnostech nebo pronajatých salóncích snadno dochází k úrazu. Problém je v tom omezeném prostoru, kde není dostatek místa na honěnou nebo na házení si s míčem. Dopřejte i na svatbě dětem zábavu na úrovni, nachystejte jim sportovní potřeby a vytvořte jim na trávníku dostatečně velký prostor pro dovádění. Výborně k tomu poslouží i pronájem party stanu na svatbu, pod stanovou konstrukci umístíte stoly s občerstvením, které budou stranou hlavní hrací plochy.

novomanželé v přírodě

Nic se vám nerozbije – jakýkoli pohyb ve vnitřních prostorách je riskantní v tom smyslu, že tu můžete i při značné opatrnosti narazit na stůl, zakopnout o křeslo a padnout na skleněnou vitrínu, k čemuž dochází hlavně tam, kde se vyskytuje mnoho hostů na malé ploše. Neustále se někomu vyhýbat vede k těmto problémům velice často. Přece nemáte zapotřebí každou chvíli ošetřovat raněné a dojíždět s nimi na lékařskou pohotovost.

Vzdušné prostředí – svatba v exteriéru, na travnatých plochách, v teplém počasí, svádí k tomu odložit sváteční oděv a pohybovat se tu ve více vzdušném stylu, například v šortkách, v tílku a zcela naboso. Proč si neužít takto koncipovanou oslavu, která pro mnohé z nás bývá jen jednou za život?